Kostel na kolečkách - slavnost ducha tvořivého. Flerjarmark

Datum: 3.6.2017 | Kategorie: ostatní

V sobotu 3. června se v Oblastní muzeum v Mostě koná další z oblíbených Fler jarmarků. Buďte i Vy u toho!
Kostel na kolečkách 2017
přiveze do Mostu spoustu mladé inspirace, kolem muzea se to bude jenom hemžit studenty místních škol.
Těšíme se na vystoupení zpěváků, tanečníků, výtvarníci při slavnostní vernisáži představí výsledky své roční práce.
Střední školy nechají mladší žáky a rodiče nahlédnout pod pokličku odborné výuky s praktickými ukázkami a dílnami přímo v zahradě muzea.
Celý den se budou hrát divadélka, zpívat, tančit, vyrábět v dílnách pro malé i velké, tlusté i tenké ;-)
Bublinová show - Václav Strasser zahraje představení s obřími bublinami, které je vlastně návodem pro následující velkou bublinovou dílnu pro návštěvníky.
Samo, že občerstvovacími stanicemi nešetříme - dorazí opět oblíbené italské vozítko Piaggio s výborným kafíčkem, studenti už plácají zeleninové placky, jablíčka oblékají do županů a už se nemohou dočkat.
Když budete spokojeně mlsat a dobře se bavit - bude to pro ně velká odměna !